ARENA CINEPLEX | RODA CINEPLEX | MOBIL3DCINEMA
“Cinema is a matter of what's in the frame and what's out”
― Martin Scorsese
CONTACT INFO

Ponedeljak 14.10.2019.

12:00 Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)

12:30 Bamzi i Gromopuc (sinhronizovano)

14:00 Ailovo putovanje (sinhronizovano)

14:30 Raul Taburin

16:00 Lote i izgubljeni zmajevi (sinhronizovano)

16:30 X-Men:Mračni Fenix

18:00 Škola života

18:30 Abigejl

 

Utorak 15.10.2019.

12:00 Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)

12:30 Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)

14:00 Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)

14:30 Pat i Mat:Zimska radost (bez dijaloga)

16:00 Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)

16:30 Funan 

18:00 Raul Taburin

18:30 Binti (sinhronizovano)

 

Sreda 16.10.2019.

12:00 Lote i izgubljeni zmajevi (sinhronizovano)

12:30 Ja sam Vilijam

14:00 Solan i Ludvig:Misija na mesec (sinhronizovano)

14:30 Funan

16:00 Pat i Mat:Zimska radost (bez dijaloga)

16:30 Fahim,mali princ šaha 

18:00 Škola života

18:30 Mračni umovi

 

Četvrtak 17.10.2019.

12:00 Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)

12:30 Binti (sinhronizovano)

14:00 Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)

14:30 Ailovo putovanje (sinhronizovano)

16:00 Fahim,mali princ šaha

16:30 Ja sam Vilijam

18:00 Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)

18:30 Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)

 

Petak 18.10.2019.

12:00 Fahim,mali princ šaha

12:30 Pat i Mat:Zimska radost (bez dijaloga)

14:00 Raul Taburin

14:30 Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)

16:00 Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)

16:30 Borbena devojka

18:00 Mračni umovi

18:30 X-Men:Mračni Fenix

 

Subota 19.10.2019.

12:00 Bamzi i Gromopuc

12:30 Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)

14:00 Lote i izgubljeni zmajevi (sinhronizovano)

14:30 Pat i Mat:Zimmska radost (bez dijaloga)

16:00 Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)

16:30 Fahim,mali princ šaha

18:00 Abigejl

18:30 Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)

 

Nedelja 20.10.2019.

12:00 Solan i Ludvig:Misija na Mesec (sinhronizovano)

12:30 Ja sam Vilijam

14:00 Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)

14:30 Borbena devojka

16:00 Binti (sinhronizovano)

16:30 Škola života

18:00 Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)

18:30 Abigejl

 

 


MEDIJSKI PARTNERI I PRIJATELJI


DANAS NA REPERTOARU 08.12.2019.

Tusta

4 Ruže

Profesori dileri

Playmobil Film (sinhronizovano)

Odbrojavanje

Nož u leđa

Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)

Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)

Dnevnik Diane Budisavljević

Porodica Adams 3D (sinhronizovano)

Realna priča

Jeti - Snežni čovek 3D sinhronizovano

Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)

Prošlog Božića

Le Man ’66: Slavna 24 sata

Ovčica Šone Film: Farmagedon (sinhronizovano)

Grdana - Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)

Grdana - Gospodarica zla (sinhronizovano)

Džoker

Porodica Adams (sinhronizovano)

Kralj Lavova 2D sinhronizovan

Preuzmi aplikaciju

Arena cineplex brzi repertorar